MKDNews.com

Карлеуша со жестока порака од Дубаи

Карлеуша со жестока порака од Дубаи
февруари 08
07:02 2019

По цел месец од почетокто на порно аферата , српската пејачка Јелена Карлеуша на Инстаграм денеска објави уште една жестока порака.

По еден месец откако одекна аферата за наводната врска на Карлеуша со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш , денеска таа со порака се огласи на Инстаграм.

,,Кога ќе се здружат г..на и со заеднички сили ќе удрат на една жена…Токму тоа покажува колку е таа опасна ѕверка. “ , пишува во пораката објавена на Инстаграм.

Таа деновиве беше со сопругот и децата во Дубаи , од каде редовно објавуваше фотографии и видеа. Душко Тошиќ отпатува во Австралија на подготовки со својот тим ,а Јелена со децата останаа во Дубаи.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар