MKDNews.com

,,Фризура” направена на студот во САД

,,Фризура” направена на студот во САД
февруари 02
09:01 2019

Девојката излегла на – 34 степени со мокра коса надвор , а фризурата и стана хит на Твитер.

Тејлор Скелон од местото Сидар Рапидс во Ајова вели дека ја измила косата и го тргнала пешкирот за да излезе од дома , останала надвор неколку секунди , доволно долго косата да и замрзне и да остане подигната.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар