MKDNews.com

Поранешната Мис Бум Бум ја покажа тетоважата во чест на Меси (фото)

Поранешната Мис Бум Бум ја покажа тетоважата во чест на Меси (фото)
јануари 09
08:19 2019

Поранешната Мис Бум Бум , Сузи Кортез , позната како една од најголемите обожувателки на фудбалерот Лионел Меси , направи тетоважа специјално за него и ја објави на социјалните мрежи.

ако Аргентинецот од поодамна ја блокирал Сузи на социјалните мрежи , таа го поздрави со серија атрактивни фотографии.

Сузи Кортез , која е прогласена за жена со најубав задник во Бразил во 2015 , покрена дури и кампања на социјалните мрежи со барање славниот фудбалер да ја одблокира.

28- годишната манекенка од Бразил им ја честита Новата година на сите фудбалери на ,,Барселона” , додека за Меси имаше само еден подарок – тетоважата.

Атрактивната Сузи само на Инстаграм има 1,6 милиони следбеници, кои уживаат во провокативните фотографии и видеа.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар