MKDNews.com

Перница во облик на задник

Перница во облик на задник
јануари 04
08:42 2019

Во низата бизарни работи кои секојдневно се појавуваат на пазарот е и перницата во облик на задник која стана вистинска сензација.

Корисниците имаат само пофални зборови за перницата, истакнувајќи дека е многу удобна и оти им го подобрува квалитетот на сонот.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести