MKDNews.com

Татко си ги убил трите мали деца , па се обесил

Татко си ги убил трите мали деца , па се обесил
декември 14
08:20 2018

Во босанскиот град Бихаќ се случила семејна трагедија , кога татко си ги убил трите малолетни деца , а потоа се самоубил.

Трагедијата се случила вечерва во населбата Мали Луг. Според босанските медиуми , едно од децата одело во трето одделение , а двете други биле малечки.

Мотивот за ваквото злосторство не е познат , освен дека пред дваесетина дена , сопругата си заминала од домот и ги напуштила своите деца.

Во тек е истрагата и полицијата најавува повеќе информации по завршување на увидот.

Соседите рекле дека семејството било сосема нормално до пред некој ден, кога започнале проблемите.

 

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести