MKDNews.com

Лепа Брена повеќе не е русокоса (фото)

Лепа Брена повеќе не е русокоса (фото)
декември 25
07:40 2018

Лепа Брена важи за една од најубавите пејачки на поранешните југословенски простори.

Нејзиниот заштитен знак е русата коса, која ја негува откако ја започна кариерата. Никогаш не експериментирала, а после толку години се одлучи за драстична промена.

На нејзиниот инстраграм профил е објавена фотографија на која Брена позира со долга црвена коса.

View this post on Instagram

29. Dec 2018. Jahorina🍷🍷💋💋😍🎼🎼🎼🎼

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар