MKDNews.com

Јелена Карлеуша ги воодушеви фановите со својот природен изглед (фото)

Јелена Карлеуша ги воодушеви фановите со својот природен изглед (фото)
декември 05
16:24 2018

Популарната српска пејачка Јелена Карлеуша објави фотографија на која е без грам шминка на себе.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment