MKDNews.com

Јелена Карлеуша ги воодушеви фановите со својот природен изглед (фото)

Јелена Карлеуша ги воодушеви фановите со својот природен изглед (фото)
декември 05
16:24 2018

Популарната српска пејачка Јелена Карлеуша објави фотографија на која е без грам шминка на себе.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести

Време