MKDNews.com

Згодната фитнес-тренерка Менди Бланк беше пронајдена мртва во када

Згодната фитнес-тренерка Менди Бланк беше пронајдена мртва во када
ноември 02
07:48 2018

Познатата фитнес-тренерка Менди Бланк беше пронајдена мртва во кадата во нејзиниот дом во Лос Анџелес. Ја пронашла домашната помошничка. Менди (42) го освои Светското првенство на Меѓународната федерација за бодибилдинг и фитнес (IFBB) во 1999 година и стана најмладиот натпреварувач на кој тоа му успеа.

Таа подоцна беше успешен тренер кој работи со ѕвезди како Мики Рурк, Мет Леблан, Алекс Родригез, Џаред Лето, Дејв Наваро и Паули Шор.

Со текот на годините, таа се појави на насловните страници на многу списанија како што се „Ајрон“ и „Маскл“.

ТМЗ пишува дека на местото на настанот не се најдени лекови или алкохол, а аутопсијата треба да покаже повеќе детали за нејзината смрт.

 

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести