MKDNews.com

Згодна мексиканска актерка која во Холивуд го снима новиот блокбастер (фото)

Згодна мексиканска актерка  која во Холивуд го снима новиот блокбастер (фото)
ноември 21
22:36 2018

Згодна мексиканска актерка која во Холивуд го снима новиот блокбастер го покажа своето совршено тело на плажа на Хаваи.

Еиза е мексиканска актерка , која во Холивуд го снима новиот блокбастер ,,Годзила вс Конг” . Во паузата од снимањето на неколку дена се одмора на Хаваи , каде на плажата ги привлече сите погледи.

Таа ја започнала актерската кариера во родното Мексико , каде играла во телевизиски серии ,за потоа да добие покана од Холивуд за улога во филмот ,,Возач”.

Дека нејзината кариера во САД допрва доаѓа , докажуваат најавите за улоги и во други проекти , како што е улогата во филмот Алита, на кој со години работел славниот режисер Џејмс Камерон , кој ги режираше Титаник и Терминатор.

 

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар