MKDNews.com

Славна актерка во страствена прегратка со 15 години помлад маж (фото)

Славна актерка во страствена прегратка со 15 години помлад маж (фото)
ноември 06
08:55 2018

Кејт Бекинсејл и Џек Вајтхол во саботата вечер се ,,фатени” на дело во караоке бар . 45 годишната актерка и 15 години помладиот комичар не се криеја од гостите во барот , каде имало и папараци.

Медиумите објавуваат дека вљубените актери не се криеле од гостите во барот во Лос Анџелес , а пред тоа вечерале во познат ресторан во Западен Холивуд.

Од таму излегле одвоено за да не привлечат внимание. По завршетокот на забавата во барот , Кејт заминала во хотелот на комичарот.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести