MKDNews.com

,,Мојата невеста не е пластична” (видео)

,,Мојата невеста не е пластична” (видео)
ноември 02
07:29 2018

Срѓан и Тамара се седум години во врска и пред два месеца се венчале во Подгорица. Но облините на невестата предизвикале бура на социјалните мрежи , каде за само неколку дена видеото е споделено повеќе од половина милион пати.

Ѕвезда е секако невестата во златен фустан . Џудистот одговара на коментарите дека неговата жена е пластична . Тој вели дека имала естетски операции и дека лично на секој заинтересиран ќе му каже какви.

,,Тамара не е пластична , туку  има пластична операција на градите и хијалурон во усните и јаболчниците. Тоа беше нејзин избор. Јас ја сакам не поради изгледот , туку поради нејзината личност.” , напиша џудистот на социјалните мрежи.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести