MKDNews.com

Kошаркарка се соблече гола и ги израдува своите фанови (фото)

Kошаркарка се соблече гола и ги израдува своите фанови (фото)
ноември 09
17:48 2018

Многумина ја сметаат за една од најубавите спортистки и тоа не само во родната Италија, но Виола Валентина Вињали одамна ги надмина кошаркарските терени.

Далеку е попозната по скоро два милиони следбеници колку што има на Инстаграм отколку по кошаркарските способности, за што секако дел од заслугата оди и на нејзината одлука да се разголи за насловната страна на еден од најпознатите светски магазини. Валентина во средата повторно ги израдува своите следбеници.0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар