MKDNews.com

Дара Бубамара гола во стилот на Ким Кардашијан (фото)

Дара Бубамара гола во стилот на Ким Кардашијан (фото)
ноември 25
11:49 2018

Русокосата пејачка во стилот на најпознатата американска старлета Ким Кардашијан се пофали со гола фотка на социјалните мрежи.

Сексапилната пејачка на фотката позира како од мајка родена, гола, што наиде на воодушевување кај нејзините фанови.

Иако се фотографирала гола, Дара вешто ги сокрила интимните делови од телото, што значи дека фотката нема да биде цензурирана на Инстаграм.

Во слично издание во 2014 година, без ниту едно парче облека на себе, само со боја на телото  за потребите на магазинот „W“ се фотографирала и мегапопуларната старлета Ким Кардашијан.

Фотката голата Дара експресно собра повеќе од 25 000 лајкови на Инстаграм.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести