MKDNews.com

Чак Норис во елитната единица на Виктор Орбан (фото)

Чак Норис во елитната единица на Виктор Орбан (фото)
ноември 29
07:03 2018

Унгарскиот премиер Виктор Орбан на својот фејсбук профил објави фотографија од својата елитна единица во која се наоѓа и легендарниот американски актер Чак Норис.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар