MKDNews.com

Американец трајно си го тетовирал лицето како кловн (видео)

Американец трајно си го тетовирал лицето како кловн (видео)
ноември 03
07:53 2018

Американецот Ричи Еспосито од Калифорнија трајно си го тетовирал лицето со кловновска шминка.

Еспосито , освен тетоважата на лицето , за да има автентичен лик на кловн , дури и си ја фарба косата црвена. 32- годишниот бербер од Калифорнија вели дека изгледот му помага за да привлече муштерии во салонот.

Но , неговиот изглед на кловн не е целосен , ако не се споменат и вештачки раздвоениот јазик и златните заби.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести