MKDNews.com

Шерон Стоун во страсна прегратка со 19 години помлад маж

Шерон Стоун во страсна прегратка со 19 години помлад маж
октомври 03
07:13 2018

Иако во последно време го крие својот приватен живот , холивудската ѕвезда Шерон Стоун (60) е повторно заљубена како тинејџерка.

Таа е ,,фатена “ во страстни прегратки во Шпанија , на Балеарските острови , каде се одмора со новиот партнер Анџело Бофо (41).

Шерон со италијанскиот продавач на недвижности се наводно во врска од почетокот на годинава, иако ниеден од нов тоа не го потврдува. Таблоидите одат дотаму што шпекулираат и со веридба , но за тоа ќе покаже времето.

 

,, Децата веќе ми се пораснати и подготвена сум за нова врска “ , изјави Шерон Стоун во интервју. Таа има тројца усвоени синови и тоа Роан Џозеф (18) , Лерд Вон (13) и Квин Кели (12).

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар