MKDNews.com

Ракун преживеа скок од зграда (видео)

Ракун преживеа скок од зграда (видео)
октомври 08
06:52 2018

Ракун бил снимен како се качува на зграда. Неколку граѓани го снимиле инцидентот кој за среќа завршил со среќен крај.

Погледнете го драматичниот скок на ракунот.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар