MKDNews.com

Оскаровец вљубен до уши во зајачица на ,,Плејбој”

Оскаровец вљубен до уши во зајачица на ,,Плејбој”
октомври 10
07:52 2018

Бен Афлек стави крај на мачниот развод на бракот , вреден 190 милиони долари и го заврши лекувањето од зависности.

Холивудскиот актер , 46 годишниот Бен Афлек минатата недела и официјално се разведе од Џенифер Гарнер. Тие се венчаа во 2005 , а се разделија во 2015 , по што следуваше долг процес за развод.

Тие имаат три деца – две ќерки и син на возраст од 6 до 12 години. Деталите за старателство не се познати , но се знае дека богатството , стекнато во заедничкиот живот и проценето на 190 милиони долари , ќе го поделат на половина, како што налага законот во Калифорнија.

Актерот е среќен и поради завршувањето на 40 дневниот третман за одвикнување од алкохолизам .

За да покаже дека во овој период се му оди на добро , Бен се пофали дека е вљубен во 22 годишната Шона Секстон . Таа е манекенка , а се прослави откако стана зајачица на ,,Плејбој”.

View this post on Instagram

Came through drippin💦

A post shared by Shauna Sexton (@shaunasexton_) on

 

View this post on Instagram

Peachy 😜

A post shared by Shauna Sexton (@shaunasexton_) on

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар