MKDNews.com

Трка во контејнери за отпад (видео)

Трка во контејнери за отпад (видео)
септември 10
19:27 2018

На социјалните мрежи се појави видео од трка со зелени контејнери за отпад, поставени преку маси.

Кусото видео што за неколку часа стана супер популарно покажува бизарна трка во контејнери .

Мажи влегуваат во контејнери за отпад и се тркаат низ патека додека публиката околу нив навива за најбрзиот .

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести