MKDNews.com

Порно ѕвездата ќе пишува книга за односот со Трамп (видео)

Порно ѕвездата ќе пишува книга за односот со Трамп (видео)
септември 13
19:20 2018

Најпознатата американска порно ѕвезда ,Сторми Даниелс , која тврди дека имала афера со претседателот Доналд Трамп најави дека ќе пишува книга за тоа.

Под наслов ,,Целосно разоткривање” , во книгата Сторми ќе раскаже детали од нејзината врска со Трамп. Мемоарите на порно ѕвездата таа ги најави вчера во емисијата ,,The View” и рече дека книгата ќе излезе од печат на 2 октомври.

Сторми стана славна откако објави дека имала афера со Трамп во 2006 и откако за да молчи адвокатот на претседателот и исплатил 130 000 долари пред почетокот на претседателската кампања во 2016.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести