MKDNews.com

Леди Гага објави сет на провокативни фотки (фото 18+)

Леди Гага објави сет на провокативни фотки (фото 18+)
септември 01
10:28 2018

Светската музичка ѕвезда Леди Гага повторно ги шокира фановите. Познатата пејачка објави сет провокативни фотки на кој е гола.

Ексцентричната пејачка одлучила да застане пред омилениот фотограф на Ким Кардашијан и да ја соблече облеката.

Леди Гага му позирала на Ел Расел Линец , двајцата фотографиите ги објавиле на Инстаграм.

На некој од фотките Гага е гола.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар