MKDNews.com

Харви Вајнстин снимен како сексуално вознемирува млада актерка

Харви Вајнстин снимен како сексуално вознемирува млада актерка
септември 13
19:41 2018

Холивудската актерка Мелиса Томпсон објави видео со продуцентот Харви Вајнстин, на кое се гледа како тој се однесува на бизнис средба со помлада девојка.

Томпсон е една од десетиците глумици кои го обвинуваат Вајнстин за сексуално вознемирување и дека се обидел да ги искористи, што и се потврдува од видеото. Снимката е од 2011 година, кога актерката имала 28 години.

На него контроверзниот продуцент постојано и дофрла и се обидува да ја допре, а таа за цело време се труди да го оттурне.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести