MKDNews.com

Со пеглата во рака, Ѓоко Таневски се спрема за свирка (фото)

Со пеглата во рака, Ѓоко Таневски се спрема за свирка (фото)
септември 12
18:29 2018

Македонскиот пејач, Ѓоко Таневски освен што одлично се снаоѓа во својата професија, по се изгледа дека добро му оди и во домашните работи.

На социјалните мрежи се појави фотографија од пејачот кој се подготвува на настап.

Како што може  да се види на фотографијата, на Ѓоко не му се проблем сам да си ја испегла својата кошула за настап.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар