MKDNews.com

Лепа Брена наскоро ќе стане баба!!!

Лепа Брена наскоро ќе стане баба!!!
август 01
07:17 2018

Синот на мегапопуларната пејачка Лепа Брена, Филип Живојиновиќ  и неговата поубава половина пејачката Александра Пријовиќ наскоро ќе станат родители.

Што значи дека балканската музичка ѕвезда Лепа Брена наскоро ќе стане баба.

Тие двајца среќната  вест ја поделија со членовите на најтесното семејството, поради тоа што приватноста сакаат да ја зачуваат само за себе.

Александра и Филип на 21 јули на грандиозна свеченост стапија во брак, убавата пејачка е во третиот месец на бременоста.

Семејствата Живојиновиоќ и Пријовиќ за убавата вест ги информирале само  најблиските , поради тоа што сакаат информацијата да остане меѓу нив. Сакаат Александра да ги избегне стресот и интересирањето на јавноста колку е тоа возможно,  објаснува добро информиран извор.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар