MKDNews.com

Брутално убиство во Охридското село Велгошти, убиена мајка на две деца

Брутално убиство во Охридското село Велгошти, убиена мајка на две деца
август 31
19:29 2018

Денес, нешто после 17:00 часот се случи убиство во охридското село Велгошти – јави порталот OhridPress.com.mk

Како што јавува порталот станува збор за мајка на две деца, на возраст од над 40 години, која била брутално убиена во нејзиниот дом.

Повеќе на OhridPress.com.mk

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести