MKDNews.com

Брутално претепана девојка која ги бранела своите пријателки (видео)

Брутално претепана девојка која ги бранела своите пријателки (видео)
август 01
19:02 2018

Девојата неколку минути била без свест , откако 20 – годишниот Лиам Холмс ја удрил два пати со бокс. Таа претходно застанала во одбрана на своите две пријателки , кои биле вербално нападнати од насилникот.

На социјалните мрежи се појави видеото од нападот , а насилникот во полициската станица го однела неговата мајка , што предизвика бура од реакции. На видеото се гледа како 18 годишната девојка му се спротиставува на насилникот , кој еднаш ја удара со бокс , а откако таа се исправила , ја удара уште посилно и ја нокаутира.

Девојката за британските медиуми раскажала дека пет минути била без свест , а кога се освестила насекаде имало крв.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар