MKDNews.com

Џенифер Лопез го прослави 49 роденден! (Фото)

Џенифер Лопез го прослави 49 роденден! (Фото)
јули 27
06:54 2018

Светската  музичка ѕвезда Џенифер Лопез која повеќе од 30 години е на врвот на шоу бизнисот го прослави 49 роденден, во она во што навистина изгледа најдобро во бикини.

Латино дивата уште еднаш докажа дека годините одлично и стојат и не и можат ништо.

Џеј Ло со семејството и пријателите на плажа на Бахами го прослави својот 49 роденден во минијатурно бикини .

-Моменталната роденденска состојба…да! напиша Џеј Ло по фотката која за неколку часа доби повеќе од три милиони лајка.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар