MKDNews.com

Дара Бубамара повторно јавно објави провокативни фотографии!(фото)

Дара Бубамара повторно јавно објави провокативни фотографии!(фото)
јули 10
06:48 2018

Пејачката Дара Бубамара пред извесно време ја шокираше јавноста со голите фотографии кои тогаш му ги праќала на партнерот, а овој пат исто така изненади многумина кога без градник, во потполно провиден комбинезон настапила во еден клуб во Нови Сад.

Veceras ludnica – Novi Sad/ Dva galeba 🔥🔥🔥🔥 @___ceger___

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Дара облекла само бели гаќи, за да потоа се вовлече во комбинезон под кој се гледало се.

Veceras /Dva galeba/Novi Sad!zoransekicki hair baronfashion styling: @___ceger___

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести