MKDNews.com

Трамп и Ким Јонг Ун ги шокираа минувачите во Сингапур (видео)

Трамп и Ким Јонг Ун ги шокираа минувачите во Сингапур (видео)
јуни 12
05:52 2018

Имитатори на претседателот на САД, Доналд Трамп и лидерот на Северна Кореја, Ким Јонг Ун предизвикаа големо внимание на улиците на Сингапур.

 

извор: VOA

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар