MKDNews.com

Најсексапилна и најубава светска спортистка (фото)

Најсексапилна и најубава светска спортистка (фото)
јуни 13
05:47 2018

Атрактивната Пејџ можеби не е најубавата спортистка на светот, но сигурно е најпопуларната и најсексапилната голферка во Америка. Успешно ниже победи на турнирите и ги освојува симпатиите на публиката каде и да се појави.

 

Пејџ со својата појава плени на теренот , но и надвор од него.

 

На социјалните мрежи 25 годишната Пејџ покажува зошто ја сметаат за најсексапилната спортистка на светот.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар