MKDNews.com

Холивудската ѕвезда повторно заврши во затвор

Холивудската ѕвезда повторно заврши во затвор
јуни 27
07:00 2018

По кој знае кој пат е уапсена Хедер Локлир , актерката која беше вистински поим за убавина и шарм.

Локлир неодамна излезе од притвор и од психијатриска установа , а сега веќе западна во нови проблеми.

Поради сомневања за предозираност , повторно е притворена.

Неколку часа пред инцидентот , полицијата и итната помош биле повикани во куќата на Хедер , која физички ги нападнала и завршила во притвор.

Откако платила кауција од 20 000 долари , била пуштена дома , од каде е однесена на рехабилитација во болница. Хедер веќе подолго време неуспешно се лекува од зависности.

Пред само десет дена Хедер беше притворена , а потоа заврши на психијатриска проценка , откако пијана ги нападнала сопствените родители и се заканувала со самоубиство.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар