MKDNews.com

Дејвид и Викторија Бекам се разведуваат?!

Дејвид и Викторија Бекам се разведуваат?!
јуни 11
06:08 2018

„Твитерашите“ ги разведуваат Дејвид и Викторија Бекам, иако тие демантираат!?

Оваа реченици ги „запали“ социјалните мрежи „иако не е вистина“, што портпаролите на познатата двојка и го потврдија.

„Лажните вести, срамотни вести и целоста невистина“, изјави портпаролот на Викторија за британските медиуми.

И покрај  демантото од портпаролите медиумите се уште го разведуваат познатиот брачен пар. Дејвид Бекам наводно, како што пренесува „Дејли Мејл“ изјавил дека овој трач е „гомно“.

Инаку причина поради која започна овој трач дека англиската фудбалски икона и познатата пејачка и креаторка се разведуваат  по 19 години во брак е една хуманитарна акција поддржана од Дејвид и Викторија.

Тие двајцата решиле да ги продадат венчаницата на Викторија и костумот на Дејвид од свадбената церемонија одржана пред 19 година, а средствата добиени од продажбата да одат во хуманитарни цели. Информација што за медиумите значела дека Дејвид и Викторија се разведуваат??

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар