MKDNews.com

Турчинка ги излуди мажите на свадба (видео)

Турчинка ги излуди мажите на свадба (видео)
мај 04
06:39 2018

Музиката започнала да свири, а потоа следел нејзиниот настап. Гостите расположени и беа тоа, но кога русокосата со големи гради се дала во акција сите полуделе.

Свадбата на која биле присутни повеќе од 300 гости и ден денеска е хит на социјалните мрежи, а видеото има повеќе од 7 милиони прегледи .

Погледнете го видеото:

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар