MKDNews.com

Тесните фармерки повеќе не се во мода: Хит модел на џинс за пролет и лето 2018 година одлично и стојат на секоја жена (фото)

Тесните фармерки повеќе не се во мода: Хит модел на џинс за пролет и лето 2018 година одлично и стојат на секоја жена (фото)
април 04
06:00 2018

Пролетта и летото 2018 година ќе бидат во знак на новите трендови, а еден од нив се и омилените пантолони кои не им се наменети само на слабите дами.

По долгогодишното модно владеење, тесните фармерки кончено повеќе не се најпопуларни. Нивното место сега го зазема потполно поинаков модел инспириран од винтиџ трендовите. Ногавиците станаа пошироки и половината е повисока, а доколку ваквите модели не ви звучат примамливо размислете по втор пат затоа што за разлика од тесните, овие фармерки добро им стојат на сите.

 

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести