MKDNews.com

Секси црвен фустан за лето 2018 (фото)

Секси црвен фустан  за лето 2018 (фото)
април 10
21:34 2018

Изминатите неколку недели на социјалните мрежи на познатите дами и блогерки постојано гледаме еден црвен фустан со цветчиња кој на прв поглед делува едноставно, но толку е практичен што не може да не ни се допадне.

Доколку и вие не сте му одолеале на тој совршен фустан за лето и се прашувате дали поубаво би ви стоела покуса или подолга варијанта, во продолжени е ви покажуваме како го носат Каја Гебер, Елса Хоск и останатите тренди дами, а ова практично модно парче го потпишува  “Realisation par”  симпатичен нов бренд на чиј Инстаграм ќе пронајдете уште многу интересни комбинации.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар