MKDNews.com

Мобилниот телефон можете да го наполните со обичен кромид (видео)

Мобилниот телефон можете да го наполните со обичен кромид (видео)
април 16
06:36 2018

Веројатно после насловот сте помислиле дека ова е уште еден во низата смешни видеа, но почекајте малку и продолжете да читате.

Јутјуб е, верувале вие или не, преполн со вакви снимки. Значи – ова не му текнало само на еден човек –голем број на луѓе го полнат мобилниот со помош на кромид. Се што ви е потребно за да го наполните телефонот без струја се еден кромид, кабелот од полначот за мобилен, шрафцигер и енергетски пијалак.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести