MKDNews.com

Девојка бара 13 ДНК тестови за нејзиното бебе откако имала сексуален однос со цел фудбалски тим

Девојка бара 13 ДНК тестови за нејзиното бебе откако имала сексуален однос со цел фудбалски тим
април 07
07:40 2018

Џесика Х. Кокбрн е 19 годишна студентка од Колумбус, која наводно имала сексуални односи во една вечер со 13 членови од тимот на Охајо Стејт Бакејс. Моментално ова е скандалот кој ја шокираше пошироката американска јавност.

Имено, 19 годишната Џесика останала бремена и сега бара да направи 13 ДНК тестови со цел да дознае кој е таткото на бебето.

„Ја научив мојата лекција. Верувам дека имам сè што е потребно за идна мајка”, изјавила на суд и додала дека доброволно имала секс со сите од нив.

Судијата нагласил дека девојката, иако таа ноќ постапила неодговорно, има право да знае кој е таткото на нејзиното бебе.

Секретарот на тимот не сакал да коментира за овој скандал.

точка.мк

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести