MKDNews.com

Аки Рахимовски се огласи по мозочниот удар

Аки Рахимовски се огласи по мозочниот удар
април 13
21:28 2018

Аки Рахимовски пред неколку дена преживеа мал мозочен удар, а сега е отпуштен од болница. Тој за хрватските медиуми раскажа што поминал.
Добро сум. Верувам дека ќе биде добро се’. Дома сум. Знам дека сите се исплашија кога слушнаа што ми се случи. Сега мора да одморам и да слушам што сугерираат лекарите“, кратко изјави пејачот за својата здравствена состојба.

Откажани сите концерти и настапи на „Парни Ваљак“, Аки доживеал мозочен удар

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести