MKDNews.com

Ваков глас се уште не сте слушнале (видео)

Ваков глас се уште не сте слушнале (видео)
март 10
08:17 2018

Овој момент во натпреварувањето ,,The Voice” во Холандија сигурно нема уште долго да биде заборавен.

Кога Џени лена застанала на сцената, изгледало како светот да запрел на неколку минути.
По само неколку секунди од песната ,Who’s loving you,” сите членови од жирито го притиснале зелениот тастер, без ниту малку двоумење.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести