MKDNews.com

Објавени интимните фотки на новинарката на НБА

Објавени интимните фотки на новинарката на НБА
март 10
07:43 2018

Хакери влегле во телефонот на најпознатата НБА новинарка , Тејлор Матис и ги објавиле интимните фотографии.

Фотографиите од атрактивната новинарка и видеата со порно содржина од телефонот се објавени на социјалните мрежи и ги прегледа целиот свет. Само најексплицитните видеа не биле објавени .

Тејлор е позната спортска новинарка која , прави интервјуа со НБА ѕвездите за време и по натпреварите . По потреба известува и од Националната фудбалска лига.

chisportschickSmiling in this one because I feel like a mermaid in my @bare_society suit 🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️🧜🏼‍♀️

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар