MKDNews.com

Ким Кардашијан планира да го намали својот заштитен знак

Ким Кардашијан планира да го намали својот заштитен знак
март 12
22:35 2018

Најпознатата американска старлета Ким Кардашијан подготвува непријатно изненадување за своите милионски фанови.

Популарната старлета се подготвува за естетска операција на задникот, кој треба да биде многу помал отколку сега.

Анонимен извор близок на Ким за таблоидите откри дека  популарната кардашијанка  планира да го намали задникот, поради кој доби светска слава.
-Се започна минатата година, кога папараците ја фатија  Ким на одмор во Мексико и го сликаа нејзиниот задник со целулит во танга.

Ким е во состојба со часови да стои пред огледало и да си го гледа задникот. Полудува ако не носи мидер, а фановите често поради него ја критикуваат на социјалните мрежи, дека во фотошоп ги средува сликите. Затоа испланира операција со која ќе го намали и подигне,  изјавил анонимниот пријател на Ким за медиумите.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести