MKDNews.com

Амбер Херд го замени милијардерот со Шон Пен

Амбер Херд го замени милијардерот со Шон Пен
март 12
08:41 2018

Само еден месец откако се раздели со милијардерот Илон Маск , актерката Амбер Херд е видена во интимно дружење со ѕвездата Шон Пен.

Тие се видени вчеравечер во ноќен клуб во Лос Анџелес. Според медиумите , двојката изгледала како да е на интимен состанок . Нарачале црно вино , флертувале и цело време биле многу интимни .
Британските медиуми јавуваат дека Амбер го носела истиот фустан , што го носела и на последниот состанок со милијардерот Маск.

Инаку Амбер се раздели со Маск минатиот август , за во јануари јавно да објават дека се повторно заедно .

Сепак , 46 – годишниот милијардер открил дека кон почетокот на февруари 31- годишната актерка го оставила, по што тој објави дека му нанела ужасна емотивна болка.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести