MKDNews.com

Рита Ора не сокрива ништо

Рита Ора не сокрива ништо
февруари 12
08:52 2018

Меѓу две светски премиери на најновото продолжение на филмот ,,50 нијанси сиво “ пејачката Рита Ора направи гола фотосесија.

Пејачката Ора , која имаше епизодна улога во филмот ,,50 нијанси сиво “ последните два дена на Инстаграм објавува фотографии без ништо на себе.

Фановите не го кријат задоволството , а другите коментираат дека таква поза е невозможна и оти Ора направила фото-шоп.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар