MKDNews.com

Кајли Џенер ја победи Бијонсе

Кајли Џенер ја победи Бијонсе
февруари 09
09:10 2018

Фотографијата на Кајли Џенер со која потврди дека доби ќерка , стана најголем хит на Инстаграм

Фотографијата на која новородената ќеркичка  Сторм ја држи за рака Кајли за еден ден доби над 15 милиони лајкови и  над 670 000 коментари .

Рекордот до денска го држеше Бијонсе , која освои 11,2 лајкови на фотографијата со која ја соопшти својата бременост.

Поради тоа што Кајли долго време криеше дека е трудна , на Твитер им с еобрати на своите фанови , на кои им се извини што толку долго ги држела во неизвесност.

,,Избрав својата бременост да не и ја претставувам на светот . Ми беше потребно време да се подготвам за оваа улога на најпозитивен и најздрав начин и без стрес.”, напиша Кајли на Твитер .

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести