MKDNews.com

Артан Груби се сликаше со фотељата на Мајк Пенс

Артан Груби се сликаше со фотељата на Мајк Пенс
февруари 12
23:11 2018

Пратеникот од ДУИ, Артан Груби деновиве е во САД, каде беше и на молитвениот појадок кај американскиот претседател Доналд Трамп.

Груби вечерва на својот Фејсбук профил објави фотографија од канцеларијата на американскиот потпретседател Мајк Пенс.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар