MKDNews.com

Бритни Спирс во претесни сандали на „Наградите за убавина“

Бритни Спирс во претесни сандали на „Наградите за убавина“
февруари 28
20:26 2018

Пејачката Бритни Спирс (36) на годинашното доделување на „Наградите за убавина“ се појави во проѕирен фустан што ја откри нејзината совршена линија.

Најголем негативен впечаток, сепак, оставија нејзините сандали, кои ѝ беа прекратки.

Бритни важи за една од најзгодните музички ѕвезди и каде и да се појави никој не останува рамнодушен на нејзиниот изглед, а многу од нејзините колешки од шоу-бизнисот ја копираат.

Сепак, нејзиното појавување на неодамнешното годишно доделување на „Награди за убавина“, како што стојат работите, никој нема да сака да го копира.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар

Следете не

  • Следете не на google +
  • Посетете го нашиот YouTube канал

Барај Вести