MKDNews.com

Порно актерка во живо во емисија се соблече гола – водителот остана без зборови (видео)

Порно актерка во живо во емисија се соблече гола – водителот остана без зборови (видео)
јануари 26
07:45 2018

Познатата порно-ѕвезда Елена Беркова се појави во живо на руската емисија “Пари или срам”.

Нејзиното однесување се чини го вознемири дури и водителот на програмата.

Таа зборуваше за нејзините сексуални преференци, а потоа се согласи да игра интелектуална игра на соблекување.

Порнографската ѕвезда разговараше со домаќинот за различни пози како “69”, а исто така зборуваше и за тоа кој е повеќе склон кон перверзии.

Откако порно актерката разговараше со презентерот за неговите сексуални желби, тој ја покани да играат интелектуална игра.

Чичко Вита правилно го посочи бројот на цинкот во Периодниот систем, како и годината на основање на Шведска.

Во меѓувреме, Беркова остана без облека.

А, како резултат на тоа, таа праша: “Сакаш ли да ти ги покажам моите гради”?

После тоа, порно актерката се соблече.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар