MKDNews.com

Никол Кидман јаде бубачки (видео)

Никол Кидман јаде бубачки (видео)
јануари 31
08:44 2018

Актерката Никол Кидман сними видео на кое јаде четири вида бубачки.

– Јас сум една од двата милиони луѓе кои јадат бубачки – вели таа.

Кидман во видеото го открива нејзиниот таен талент да јаде бубачки. Таа почна со црви за кои вели дека се многу влажни. Потоа касна скакулци за кои вели дека се како влакнест орев.

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар