MKDNews.com

Фудбалерот Фабрегас ќе се жени со 13 години постара сопруга на милионер

Фудбалерот Фабрегас ќе се жени со 13 години постара сопруга на милионер
јануари 04
10:34 2018

Шпанскиот репрезентативец конечно се вери со Даниела Семан , која со години го изневеруваше својот сопруг со него.

Сеск Фабрегас е шест години со Даниела и имаат три деца . Таа има уште две деца од бракот со милионерот Ели Тактук , кого го напушти по откривањето на аферата со Фабрегас.

Сопругот ја видел жена си на таблоид со фудбалерот на плажа во Ница , по што побарал развод по 13 години брак .

Судот сепак одредил дека милионерот треба да плати 1,4 милиони фунти, на што тој се противел , но на крај ја платил бараната сума .

Од тогаш Даниела е со Фабрегас . Даниела по потекло е од мало село во Либан , каде го запознала својот сопруг милионер .

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Напишете Коментар

Напишете коментар